Всі оголошення

Пошук

Робота та бізнес :: Курси, освіта :: Продам 09:34, 4 грудня 2018p.
UAB “COSCRETE”
UAB "COSCRETE" була зареєстрована в 2007 році. Основними видами діяльності є дослідження та оцінка професійних ризиків, послуги акредитованої лабораторії, пожежної безпеки, цивільної безпеки, охорони навколишнього середовища, навчання, інженерних послуг.
Наша місія полягає у підвищенні рівня безпеки та гігієни праці на підприємствах, що надають професійні високоякісні консалтингові послуги з урахуванням потреб та очікувань клієнтів.
Наше бачення - це активна та надійна міжнародна консалтингова компанія, що базується на своїх висококваліфікованих кадрах, мають значний досвід, клієнтів та довіру громадськості, прагнучи задовольнити всі потреби та очікування користувачів.
Основними видами діяльності ЗАТ «КОСКРЕТЕ» є: навчання, охорона праці та охорона праці (охорона праці), трудовий закон, пожежна безпека, електробезпека, цивільна безпека, охорона навколишнього середовища, розслідування та оцінка професійних ризиків, підтримка електроенергії, опалення та газове господарство, інжинірингові послуги.

Ми запрошуємо вас зареєструватися за телефоном: +37061637777 на веб-сайті:  Найди свой реферат на www.refearat.lutsk.ua /> на
Після реєстрації на сайті ми зв'яжемося з Вами.

komercija3@cos.ltНадіслати листа
vardenisvardenis Переглядів: 36
Прикріплено
UAB “COSCRETE”
Меню  
Реклама  
Розробка Веб-студія Терен © 2006-2015
Memory Usage: 418.52 Kb
Page generated in: 0.00567 sec.
  Internet Map